19 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua

п/п

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальний за виконання

I. Книжкові виставки, виставки робіт:

1.

Створи своє майбутнє – читай

01.06

Відділ попул. книги

2.

Веселими стежками літа

06.06

Відділ абонементу

3.

Особливості художнього світу Еріха Ремарка (до 120-річчя від д. н. )

11.06

Відділ попул. книги

4.

Людяність у нелюдяний час (до Дня пам’яті жертв голодоморів)

13.06

Відділ попул. книги

5.

Відомі музиканти: Едвард Гріг (до 175-ої річниці від д. н.)

14.06

Відділ мистецтв

6.

В книжковій пам’яті – миттєвості війни (до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні)

18.06

Відділ попул. книги

7.

«На хвилі читацьких захоплень» (до Дня молоді)

20.06

Відділ абонементу

8.

Персональний комп’ютер з нуля

22.06

Відділ СТТМ

9.

Конституція України: історичний аспект і сьогодення ( до Дня Конституції України)

25.06

Відділ попул. книги

ІІ. Масові заходи:

1.

«Країна дитинства – країна мрій» (до Міжнародного дня захисту дітей) - вулична акція

01.06 11.00-14.00

Дирекція, СКД, відділ абонементу спільно з ГО ТІМО «Відкриті двері»

2.

Майстер-класи з арт-розпису та тістопластики (в рамках щорічного благодійного заходу «Свято Білої Квітки»)

03.06 об 11.00

Відділ СТТМ спільно з Храмом Благовіщення Пресвятої Богородиці

3.

«Дотримання правил безпеки у період літнього відпочинку» - бесіда-гра. Міні-конкурс малюнків, плакатів «Безпечне літо» в рамках Бібліо-проекту life safe ( Подбай про свою безпеку)

11.06 о 10.00

Відділ попул. книги спільно з Управлінням ДСНС

4.

«Собака – вірний друг людини» - інформаційний калейдоскоп

12.06 о 10.00

Відділ попул. книги

5.

«Транспорт: подорож крізь час» - мультимедійний журнал

14.06 о 10.00

Відділ СТТМ

6.

«М-фактор» (до Дня молоді) - вулична акція

21.06 11.00-14.00

Дирекція, сектор СКД, відділ мистецтв

7.

Обслуговування літніх шкільних майданчиків (проведення заходів на замовлення, за окремим планом)

Протягом місяця

Відділи обслуговування

8.

Курси комп’ютерної грамотності

01.00-10.00

Відділ ІТЕР

9.

Заняття розмовного клубу «Speak Up»

Щосереди та щоп’ятниці

о 16.00

СКД

10.

«Разом зробимо більше!» - соціальний навігатор (виїзні заходи для соціально-незахищених верств населення)

Протягом місяця

Відділи обслуговування


Запрошуємо усіх бажаючих переглянути книжкові виставки: з 18 червня – «В книжковій пам’яті – миттєвості війни» (до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні), з 20 червня – «На хвилі читацьких захоплень» (до Дня молоді), з 22 червня – «Персональний комп’ютер з нуля» 18 червня о 10.00 відбудеться розважальна програма «В світі цікавого або качині пригоди» та мультимедійний журнал «Транспорт: подорож крізь час» 20 червня об 11.30 відбудеться бесіда-діалог «Пишаймося українцями-рекордсменами», з 18.00 до 20.00 – вулична акція «М-фактор» (до Дня молоді) 21 червня о 10.00 відбудеться туристична подорож «Небачені красоти України»

Увага! Нова книга!

Горак Роман. Журавлі відлетілі... Есеї про Квітку Цісик та її рід / Роман Горак; ред. О. Волосевич. -Львів : Апріорі, 2018. -400 с. : іл. -ISBN 978-617-629-458-0

Коли загорівся ліс і, рятуючи життя, птахи вимушені були покинути його, то летіли вони до води й несли відти в своїх маленьких дзьобиках краплі й кидали їх у вогонь. Їм казали: для чого це робите? Пожежу не загасите і самі загинете. Нехай так, але не носити воду і не допомагати гасити вогонь ми не можемо, – відповідали ті.

У новій книжці львівського письменника Романа Горака – розповідь про одну з тих пташок, яка своїм голосом лікувала всіх зболених і стужених за втраченою Батьківщиною. Тих, хто відлетів журавлиним ключем на чужину і вже не зміг повернутись, і тих, хто залишився вдома…

Її ім’я – Квітка Цісик, яка вже стала легендою України.

Про витончену жінку, талановиту співачку та про її рід ця книжка.


Зустріч із волонтером Корпусу миру

12 червня в бібліотеці відбулася зустріч із волонтером Тімоті Ніколазі. Тім розповів учням 10 класу школи-мистецтв «Пролісок» про діяльність Корпусу миру США в Україні, що допомагає кращому розумінню американців іншими народами і навпаки. Зараз в Україні перебуває 216 добровольців із США, а в серпні прибуде ще 140. Також він розповів про штат з якого він родом – Каліфорнію, місто Санта-Барбара, економіку штату, фермерські господарства, населення, природу. В кінці заходу школярі грали та практикувались у спілкуванні англійською, якою вони й так непогано володіють.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати розмовний клуб англійської мови «Speak Up», діяльність якого буде продовжено у вересні місяці.


Юні ерудити

13 червня працівники відділу мистецтв організували та провели для учнів ЗОШ № 31 вікторину «Юні ерудити».

Учасники вікторини позмагалися у вправності складати пазли, згадали улюблені мультфільми і казки, а також поспівали у караоке.


Квест

12 червня працівники бібліотеки провели пішохідний квест на знання архітектурної спадщини міста Кропивницького «Подорож вулицями старого міста» для школярів ЗОШ № 10.

Також для школярів підготували цікаву екскурсію бібліотекою та слайд-бесіду «Архітектура старого міста», в рамках якого вони познайомилися з історією будівель, що розташовані на вулиці Дворцовій.


Мандрівка на чарівному експресі

В рамках програми оздоровлення та відпочинку дітей під час літніх канікул у відділі популяризації книги відбулася експрес-подорож «Цікаво та пізнавально». На казковому експресі учні НВО № 8 мандрували різними місцями та станціями. Побували в країні казок, де читали телеграми від казкових героїв та розшифровували назву казки; станції «Відгадайка», де розгадували загадки та за предметами із казок відгадували казку; станцію «Лісова», де за звуками тварин та птахів впізнавали, кому належить голос.

Разом пригадали поведінку під час літнього відпочинку біля водоймищ, в лісі та вдома. Дивилися мультфільми та співали в караоке.


Літні табори

11 червня школярі ЗОШ № 31 взяли участь у ерудит-шоу «Інтелектуальні перегони», який організували та провели працівники відділу мистецтв.

Літні табори

7 червня працівники відділу мистецтв, в рамках Програми оздоровлення дітей під час літніх канікул, організували та провели для школярів ЗОШ № 31 ерудит-шоу «Інтелектуальні перегони».

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

З 25 травня у відділі сприяння технічній творчості молоді діє виставка творчих робіт старшокласників Кіровоградської області, що відображає прагнення нашої молоді зробити власний внесок у світ техніки та декоративно-ужиткового мистецтва. Роботи для виставки надано КЗ «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

Усі роботи виготовлено з одного матеріалу – дерева, але яке яскраве їх розмаїття! Тут і військова техніка: літаки, танки, гармати, і космічні літальні апарати, і вишукана карета, і мереживні дошки та підсвічники… А який чудовий автотрейлер, що перевозить легкові автомашини!

Виставка діятиме протягом червня-липня. Запрошуємо всіх бажаючих.


Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх