19 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
До уваги користувачів! З 01 вересня 2017 року відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 р. № 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності», від 12.07.2017 р № 493 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2011 р. № 1271», наказу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є Маланюка від 11.08.2017 р. № 36 «Про перелік платних послуг та змін тарифів до них» внесено зміни до переліку платних послуг та введено нові тарифи.


Перелік платних послуг, що надає користувачам Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва

 

Назва послуги

Ціна

1

Демонстрація відео- і кінофільмів

2 грн. (1 особа)

2

Проведення індивідуального стажування з інженером

30 грн. (1 година)

3

Розроблення оригінальних сценаріїв і заходів за заявками юридичних та фізичних осіб

30 грн. (10 сторінок)

4

Надання послуг з організації та/або проведення культурно-масових заходів:

  • майстер-класів (на замовлення)

2 грн. ( 1 особа, без врахування вартості затрачених матеріалів)

  • тренінгів (на замовлення)

2 грн. (1 особа)

5

Надання послуг з користування комп’ютерними іграми

2 грн. (1 година)

6

Надання послуг з користування персональним комп’ютером

1 грн. ( 1 година)

7

Проведення фото-, відео- і кінозйомок приміщення та інтер’єру бібліотеки

30 грн. (1 година)

8

Проведення фото-, відеозйомок окремих сторінок документів з фонду бібліотеки

1 грн. (1 аркуш)

9

Обслуговування екскурсійних груп у приміщенні бібліотеки

5 грн. ( 1 особа)

10

Формування бібліографічних списків для курсових, дипломних та наукових робіт, каталогів для особистих бібліотек підприємств, установ та організацій

3 грн. ( 1 позиція)

11

Підготовка та надання письмових, тематичних, фактографічних, адресно-бібліографічних та інших довідок для фізичних та юридичних осіб

4 грн.

Аналітичних довідок для фізичних та юридичних осіб.

8 грн.

12

Користування міжбібліотечним абонементом, електронна доставка документів

2 грн. (1документ)

13

- Надання послуг з оформлення реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотеки

12 грн.

-Надання послуг з оформлення реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотеки(одноразовий запис)

3 грн.

- Надання послуг з оформлення реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотеки(група)

6 грн.

- Надання послуг з оформлення реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотеки(перереєстрація)

10 грн.

14

Продовження строку користування документами відділу абонементу

50 коп. ( 1 день)

15

Резервування документів

2 грн.(1документ)

16

Нічний абонемент

3 грн. ( 1 одиниця, крім рідкісних видань)

17

Інформаційно-бібліотечне обслуговування підприємств, установ, організацій

50 грн.

18

Роздрукування інформації з електронних носіїв

1 грн. ( 1 сторінка, чорно-біле зображення)

Роздрукування інформації з електронних носіїв

4 грн. ( 1 сторінка, кольорове зображення)

Ламінування

7 грн. (аркуш А4)

19

Експонування рекламних матеріалів юридичних та фізичних осіб на сайті бібліотеки

100 грн. ( 1 рекламний блок/місяць)

20

Надання в оренду приміщення

120 грн/год

21

Фотокопіювання

1 грн. ( 1 сторінка)

Ксерокопіювання

1 грн ( 1 прохід)

Сканування

2 грн. ( 1 прохід)

Створення цифрових копій з книжок, брошур, газет, журналів з фондів бібліотеки

4 грн. ( 1 аркуш)

22

Виготовлення копій звукозапису музичних творів з фонотеки бібліотеки

2 грн. ( 1 електронний документ)

23

Надання послуг з оренди обладнання

  • Екран

30 грн/год

  • Проектор

100 грн/год

  • Ноутбук

60 грн/год

24

Настроювання і налагодження відеоапаратури

100 грн.


Запрошуємо усіх бажаючих переглянути книжкові виставки: з 18 червня – «В книжковій пам’яті – миттєвості війни» (до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні), з 20 червня – «На хвилі читацьких захоплень» (до Дня молоді), з 22 червня – «Персональний комп’ютер з нуля» 18 червня о 10.00 відбудеться розважальна програма «В світі цікавого або качині пригоди» та мультимедійний журнал «Транспорт: подорож крізь час» 20 червня об 11.30 відбудеться бесіда-діалог «Пишаймося українцями-рекордсменами», з 18.00 до 20.00 – вулична акція «М-фактор» (до Дня молоді) 21 червня о 10.00 відбудеться туристична подорож «Небачені красоти України»

Увага! Нова книга!

Горак Роман. Журавлі відлетілі... Есеї про Квітку Цісик та її рід / Роман Горак; ред. О. Волосевич. -Львів : Апріорі, 2018. -400 с. : іл. -ISBN 978-617-629-458-0

Коли загорівся ліс і, рятуючи життя, птахи вимушені були покинути його, то летіли вони до води й несли відти в своїх маленьких дзьобиках краплі й кидали їх у вогонь. Їм казали: для чого це робите? Пожежу не загасите і самі загинете. Нехай так, але не носити воду і не допомагати гасити вогонь ми не можемо, – відповідали ті.

У новій книжці львівського письменника Романа Горака – розповідь про одну з тих пташок, яка своїм голосом лікувала всіх зболених і стужених за втраченою Батьківщиною. Тих, хто відлетів журавлиним ключем на чужину і вже не зміг повернутись, і тих, хто залишився вдома…

Її ім’я – Квітка Цісик, яка вже стала легендою України.

Про витончену жінку, талановиту співачку та про її рід ця книжка.


Зустріч із волонтером Корпусу миру

12 червня в бібліотеці відбулася зустріч із волонтером Тімоті Ніколазі. Тім розповів учням 10 класу школи-мистецтв «Пролісок» про діяльність Корпусу миру США в Україні, що допомагає кращому розумінню американців іншими народами і навпаки. Зараз в Україні перебуває 216 добровольців із США, а в серпні прибуде ще 140. Також він розповів про штат з якого він родом – Каліфорнію, місто Санта-Барбара, економіку штату, фермерські господарства, населення, природу. В кінці заходу школярі грали та практикувались у спілкуванні англійською, якою вони й так непогано володіють.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати розмовний клуб англійської мови «Speak Up», діяльність якого буде продовжено у вересні місяці.


Юні ерудити

13 червня працівники відділу мистецтв організували та провели для учнів ЗОШ № 31 вікторину «Юні ерудити».

Учасники вікторини позмагалися у вправності складати пазли, згадали улюблені мультфільми і казки, а також поспівали у караоке.


Квест

12 червня працівники бібліотеки провели пішохідний квест на знання архітектурної спадщини міста Кропивницького «Подорож вулицями старого міста» для школярів ЗОШ № 10.

Також для школярів підготували цікаву екскурсію бібліотекою та слайд-бесіду «Архітектура старого міста», в рамках якого вони познайомилися з історією будівель, що розташовані на вулиці Дворцовій.


Мандрівка на чарівному експресі

В рамках програми оздоровлення та відпочинку дітей під час літніх канікул у відділі популяризації книги відбулася експрес-подорож «Цікаво та пізнавально». На казковому експресі учні НВО № 8 мандрували різними місцями та станціями. Побували в країні казок, де читали телеграми від казкових героїв та розшифровували назву казки; станції «Відгадайка», де розгадували загадки та за предметами із казок відгадували казку; станцію «Лісова», де за звуками тварин та птахів впізнавали, кому належить голос.

Разом пригадали поведінку під час літнього відпочинку біля водоймищ, в лісі та вдома. Дивилися мультфільми та співали в караоке.


Літні табори

11 червня школярі ЗОШ № 31 взяли участь у ерудит-шоу «Інтелектуальні перегони», який організували та провели працівники відділу мистецтв.

Літні табори

7 червня працівники відділу мистецтв, в рамках Програми оздоровлення дітей під час літніх канікул, організували та провели для школярів ЗОШ № 31 ерудит-шоу «Інтелектуальні перегони».

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

З 25 травня у відділі сприяння технічній творчості молоді діє виставка творчих робіт старшокласників Кіровоградської області, що відображає прагнення нашої молоді зробити власний внесок у світ техніки та декоративно-ужиткового мистецтва. Роботи для виставки надано КЗ «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

Усі роботи виготовлено з одного матеріалу – дерева, але яке яскраве їх розмаїття! Тут і військова техніка: літаки, танки, гармати, і космічні літальні апарати, і вишукана карета, і мереживні дошки та підсвічники… А який чудовий автотрейлер, що перевозить легкові автомашини!

Виставка діятиме протягом червня-липня. Запрошуємо всіх бажаючих.


Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх