19 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах




Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua




Успіхи користувачів – гордість бібліотеки

Бібліотека у моєму житті: історія успіху

Шановні друзі! 6 грудня 1978 року Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка гостинно відчинила двері для юнаків та дівчат Кіровоградщини.

З того часу минуло 35 років. Послугами нашої книгозбірні за цей час скористалися понад 285,0 тис. юнаків та дівчат. По різному склалися їх долі, але спілкування з Книгою не проходить даремно. Воно сприяє духовному розвитку особистості, досягненню певних успіхів у житті.

Сьогодні молодь менше читає, на фоні стрімкого розвитку новітніх технологій падає рівень грамотності населення, суспільство опинилося на межі культурної деградації. Щоб цього не сталося, молодь повинна багато читати…

Запрошуємо усіх колишніх користувачів нашої бібліотеки поділитися з теперішніми користувачами (або - некористувачами) історіями свого життєвого успіху, зазначити роль саме обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка в становленні Вашої особистості Напишіть Свої Історію Успіху! При бажанні можна додати фото.

Приєднуєтесь! Українці мають бути освіченою, розвиненою нацією.



увеличить

Юлія Гладир,старший викладач кафедри журналістики

Знайомство довжиною в десять років

На життєвій стежині в мене було багато моментів-вогників, які не перестають зігрівати своїм потужним теплом і по сей день. Одним із таких епізодів студентського та аспірантського періоду мого життя стало знайомство з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. О. Бойченка. Почалося воно в далекому, так, на жаль, уже далекому 2003 році. Навчаючись на першому курсі тодішнього ще філологічного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, звернулася за допомогою в навчанні найперше саме до цього закладу. Хоча тоді й гадки не мала, що це мимовільне «знайомство» переросте в тривалу дружбу, яка, до того ж, стане доленосною.

Від одногрупниці почула, ніби при бібліотеці працює клуб юних поетів «Ліра», що мене як людину, котра на той час уже написала кілька десятків віршів, глибоко зацікавило. Того ж 2003 року й записалася до нього. Проте якось не склалося з відвідуванням. Але доля є доля, і рано чи пізно вона все одно дасть про себе знати. Читати далі | Згорнути

увеличить

Ніколаєвська Світлана, бібліотекар ОУНБ ім. Д.І.Чижевського

З 15 років я почала писати вірші. Моя мама дізналася, що при бібліотеці ім. О. Бойченка працює літературний клуб «Ліра» і повела мене туди. Там збиралися молоді поети та письменники. Мені було дуже цікаво познайомитися з цими талановитими людьми.

З того часу я стала багато читати, серйозно займаючись літературною творчістю. Спілкуючись з талановитою молоддю, я поступово набувала досвід і відшліфовувала свої твори. В літературному клубі «Ліра» я знайшла друзів, котрі підтримували мене у моїх творчих починаннях.

Згодом я вступила до КДПУ ім. В. Винниченка на факультет філологіі та журналістики, назавжди поєднавши свою долю з художньою літературою. Декілька років поспіль була старостою літературної студії «Обрій» при цьому університеті і допомагала поетам і письменникам-початківцям. Це приносило мені велику насолоду.

Мої вірші були надруковані в 6-ти збірках: «Що вмістилося у слові», «Перша хвиля», «Мы все из колыбели с названьем сетлым Русь», «Озвалась ліра водограєм», «Десять лет под «Парусом», а також в часописах: «Благовіст», «Зубренок», в обласній газеті «Народне слово».

З 2012 року – член кіровоградського літературного об’єднання «Степ».Читати далі | Згорнути

увеличить

Ярослав Страшной, солист областной филармонии

«Впервые с коллективом библиотеки я познакомился в 2002 году, будучи еще учеником 10 класса Кировоградского областного лицея искусств. В то время у меня появилось огромное желание петь и я заинтересовался вокальной музыкой. А еще в то время не так был развит интернет, чтобы можно было вот так просто, как сейчас, зайти на нужную странницу сайта и скачать нужный материал. А слушать по-прежнему хотелось и, конечно же, петь тоже.

И вот я узнаю от мамы, что в юношеской библиотеке им. Бойченко, можно прийти и послушать на виниле нужную мне песню, собственно на следующий день я так и сделал.

Пришел, записался, стал читателем библиотеки. Слушал я в то время таких певцов: М. Магомаев, С. Захаров, Е. Мартынов, Ф. Шаляпин, Д. Гнатюк, А. Солов’яненко, Mario Lanza, E. Caruzo. Сотрудники библиотеки знали, что если Ярослав пришел, придется искать много материала. Наверное, для них было странно, почему столь молодой человек интересуется такими певцами – а мне, напротив, было очень интересно.

Читати далі | Згорнути

увеличить

Анатолій Кімнатний, завідуючий відділом обласного художнього музею–картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

«Відвідуванням бібліотеки для юнацтва ім. О. Бойченка пов’язане із часом, який переважна більшість людей вважає кращим у житті. Це був час становлення моїх перших уподобань в образотворчому мистецтві. Я приходив до бібліотеки, замовляв альбоми певних художників і просто переглядав. З часом ці уподобання сформували певний художній смак, який і зараз допомагає у творчості.

І сьогодні пригадуються прекрасні альбоми Франциско Гойї, Дмитра Жилінського, Федора Васильєва та багато інших.

Це був час і моїх перших музичних захоплень.. Бібліотека надавала таку послугу як перезапис з грамплатівки на аудіокасету. До цього часу вдома зберігаються касети з музичними творами, що були зроблені в бібліотеці ім. О. Бойченка.

Приємно, що і зараз зв'язок з бібліотекою не переривається. Адже багато заходів проводяться бібліотекою спільно з обласним художнім музеєм».

Анатолій Кімнатний, завідуючий відділом

обласного художнього музею–картинної

галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна», 2012 р.



увеличить

Романів (Михальонок) Ірина Сергіївна, старший науковий співробітник Музею «Шістдесятництва» у м. Києві

«Здається, що на даний час я маю певні досягнення у своєму житті мабуть тому, що ніколи, на гаяла часу і була активною, не чекала запрошень, а сама пропонувала допомогу…

Починалося усе 29 квітня 1985 року, коли я народилася у м. Кіровограді. Саме там я закінчила ЗОШ № 35. На даний час одружена і маю двох дітей, мешкаю у м.Київі.

Після школи поступила і закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальностями «Соціальна робота», «Історія», «Давня історія».

З 2008 року є старшим науковим співробітником Музею «Шістдесятництва» у м. Києві, маю публікації у друкованих виданнях з різних соціальних і наукових тем. Читати далі | Згорнути

увеличить

Світлана Ткаченко, помічник адвоката

«Ще з 2004 року я постійно відвідую бібліотеку ім. О.М. Бойченка. Пора студентського життя асоціюється з парами в університеті, безтурботними роками і щотижневим відвідуванням улюбленої бібліотеки.

Починається 2012 рік, а я з задоволенням ходила і буду ходити сюди, де завжди зустрічає привітний, ввічливий, душевний, компетентний колектив. Тут можна без проблем і швидко знайти всю необхідну літературу, періодику. Крім того, мені, як користувачу бібліотеки, надається можливість вести цікаве громадське життя, а саме: відвідувати літературні зібрання, масові заходи, знайомитися з книжковими виставками. Приміщення бібліотеки є пам’яткою архітектури і має свою неповторну ауру, яка налаштовує на плідну роботу та бажаний результат.

Всім мешканцям м. Кіровограда, які ще не були в бібліотеці ім. О.М. Бойченка, та поки що не є користувачами бібліотеки, рекомендую завітати сюди і відкрити для себе новий світ книги».


Світлана Ткаченко, помічник адвоката, січень 2012 р

увеличить

Леба Ірина, студентка КДПУ ім. В.Винниченка, факультет філології та журналістики

«Я навчаюсь на четвертому курсі факультету філології та журналістики в КДПУ ім. Володимира Винниченка. З першого курсу навчання у Вузі моє життя пов’язане з бібліотекою ім. О.М. Бойченка. Тут я завжди знаходжу потрібну інформацію і для підготовки до практичних занять, і до колоквіумів, і до написання курсових робіт. Життя непередбачуване. Трапляються різні цікаві і кумедні випадки. Одного разу, під час захисту курсової роботи з української мови мій науковий керівник помітила на титульній сторінці помилку. Я, звичайно, засмутилась, бо роботу потрібно було здати зараз. Допомогти мені ніхто не міг в цей момент.

На виправлення помилки мені було виділено всього п’ятнадцать хвилин. Тут я згадала про бібліотеку… Дякуючи оперативній роботі працівників комп’ютерного залу, я на відмінно захистила свою курсову роботу».


Леба Ірина, студентка

КДПУ ім. В.Винниченка, факультет

філології та журналістики, 2011 рік



увеличить

Любов Петліцька, студентка

«Що правди таїти – це моя улюблена бібліотека серед бібліотек м. Кіровограда. Щоразу я приходжу сюди з великим задоволенням, бо персонал тут найкращий, не раз допомагав при підготовці до екзаменів.

«Ліра» – це просто спасіння для талановитих людей, які об’єдналися, щоб донести свою творчість до сердець читачів.

Бібліотека ім. О.М. Бойченка допомогла мені творчо реалізуватися і не боятися читати свої твори перед аудиторією. В бібліотеці я знайшла багато друзів!»

Любов Петліцька, студентка, 2011 р.

увеличить

Кузьменко Олена

«З 2008 року я є читачем обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка. Одного прекрасного дня бібліотекарі запропонували мені та моєму коханому взяти участь у конкурсній програмі «Стріла Амура» (до Дня св. Валентина). Ми цьому дуже зраділи. Цей захід, який відбувся у нашій улюбленій бібліотеці, нам сподобався. Хоч ми і не зайняли першого місця, але враження були позитивними: на цьому заході мені зробили пропозицію руки і серця…

На даний момент я перебуваю у щасливому шлюбі».

Кузьменко Олена, 2011 рік


Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайті



Ольга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх