19 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Керівництво

Савенко Лариса Миколаївна, директор Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка
Народилась у 1961 році в м. Кіровограді. У 1984 році закінчила Олександрійське культурно-освітнє училище, у 1992 році – Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О.С Пушкіна. Працювала на посадах завідувача філіалом, заступника директора Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи. З 2002 року – директор Кіровоградської ОЮБ ім. О. М. Бойченка.
Під керівництвом Савенко Л.М. у 2003 році бібліотека виборола грант від Посольства США в Україні (Leap – III, Leap - connect ) на відкриття для користувачів бібліотеки безкоштовного Інтернет – центру.
Савенко Л.М. бере активну участь у громадському житті регіону - з 1996 р. – член президії обкому профспілок працівників культури, з 2002 р. – заступник голови, а з 2008 р. - голова молодіжної громадської організації ТІМО „Відкриті двері”. Учасник міжнародних та всеукраїнських конференцій. Стажувалась у Польщі, Сполучених Штатах Америки.
У 2010 році нагороджена відзнакою Президента України - медаллю "За працю і звитягу"
Тел./факс: 0 (522) 22-74-45
e-mail: savenkol@i.ua

Зеленіна Валентина Анатоліївна, заступник директора з наукової роботи

Народилась у 1960 році у м. Олексіівка Бєлгородської області (Росія). Після закінчення у 1982 році Харківського державного інституту культури була направлена до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка.

Разом з Білецькою Л. П. створила відділ мистецтв. Працювала на посадах: бібліотекаря, завідувача відділом мистецтв, з 2000 р. – заступник директора з наукової роботи.

Брала участь у підготовці та реалізації проекту бібліотеки „Інтернет для користувачів бібліотеки” (LeapIII).

Бере участь у діяльності громадської організації ТІМО „Відкриті двері” на волонтерських засадах.

Тел.: 0 (522) 22-77-93
e-mail: vrzel@yandex.ua

Кузьменко Алла Анатоліївна, заступник директора з загальних питань

1966 року народження. Освіта середня, спеціальна. У 1985 році закінчила Кіровоградський технікум торгівлі, у 1998 році - Олександрійське училище культури. Працює в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка з 1999 року на посадах: бібліотекаря, завідувача сектором популяризації періодичних видань, з 2006 р. – заступник директора з загальних питань.

Тел./факс: 0 (522) 22-74-45

Кісельова Олена Миколаївна

Народилась у 1977 році. Освіта вища (у 2000 році закінчила Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна за спеціальністю – вчитель російської мови і літератури). З 2001 року працює в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка на посадах: бібліотекаря І категорії відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді, бібліотекаря І категорії відділу мистецтв, завідувача відділом мистецтв, головного бібліотекаря відділу у справах сприяння розвитку юнацьких структур і маркетингу, з вересня 2012 року – завідувачем науково-методичного відділу.

Тел.: 0 (522) 22-77-93

Букач Тетяна Станіславівна, завідувач сектору соціокультурної діяльності

Народилась 1981 року. Закінчила Соціально-педагогічний інститут «Педагогічна академія», історичний факультет. Працює в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка з 2004 року; з 2014 року – завідувач сектору соціокультурної діяльності.


тел.: 0 (522) 22-66-01

Яськів Тетяна Анатоліївна, завідувач відділом комплектування і зберігання документів.

В 1980 році закінчила Миколаївський культурно-освітній факультет Київського державного інституту культури ім. О.Є. Корнійчука. Трудову діяльність розпочала в ОЮБ ім. О.М.Бойченка у 1980 році як „молодий спеціаліст”. Займала посади: бібліотекаря відділу комплектування і обробки літератури, старшого бібліотекаря цього ж відділу. З 1995 року - завідувач відділу комплектування і зберігання документів. У 2008 році нагороджена почесною відзнакою Міністерства культури і туризму України „За багаторічну плідну працю в галузі культури”

Тел.: 0 (522) 22-77-93

Гурба Людмила Володимирівна, завідувач відділом інформаційно-бібліографічних послуг та краєзнавства.
Народилась у 1956р. у м. Харкові. Після закінчення Харківського державного інституту культури у 1980 р. працювала в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка на посадах: бібліотекаря міського абонементу, головного бібліографа, головного бібліотекаря. З 1991 р - завідувач відділом інформаційно-бібліографічних послуг та краєзнавства. Доклала чимало зусиль до створення відділу та ДБА бібліотеки. Брала участь у підготовці та реалізації проекту бібліотеки „Інтернет для користувачів бібліотеки” (Leap – III).

Тел.: 0 (522) 22-77-93

Ротар Тетяна Петрівна, завідувач відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів. Після закінчення Київського державного інституту культури ім. О. Є. Корнійчука (1987 р.) працювала в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка на посадах: методиста, бібліографа, бібліотекаря відділу мистецтв. З 2003 року – завідувач відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів.

Керівник проекту „Інтернет – для читачів публічних бібліотек” (LeapIII, Leap - connect ), 2003-2006 рр.

Бере активну участь у громадському житті м. Кіровограда – заступник голови молодіжної громадської організації ТІМО „Відкриті двері”.

Учасник всеукраїнських конференцій, семінарів.

Тел.: 0 (522) 22-77-93


Ткаченко Світлана Євгенівна

Народилася 1982 року в с. Бовтишка Олександрівського району Кіровоградської області. З 2002 по 2004 роки працювала бібліотекарем в Букварській сільській бібліотеці. З 2005 року, після закінчення Олександрійського училища культури, працює у відділі абонементу ОЮБ ім. О.М. Бойченка. Навчається в ВП «Кіровоградський факультет менеджменту і бізнесу КНуКіМ» за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність». З 2012 року - завідувач відділом абонементу.

Твердоступ Раїса Миколаївна, завідувач відділом популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді. У 1981 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О. С. Пушкіна за спеціальністю вчитель російської мови та літератури, працювала в Ряшківській середній школі Прилуцького району Чернігівської області.

З 1984 року працює в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва імені О. М. Бойченка на посадах: бібліотекаря, старшого бібліотекаря, завідувача відділу читальних залів, з 2001 року – завідувач реорганізованого відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді.

Тел.: 0 (522) 22-77-93


Бондар Галина Павлівна, завідувач відділом сприяння технічній творчості молоді. В обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка працює з 1989 року, після закінчення Київського державного інституту культури ім. О. Корнійчука, на посадах: бібліотекаря відділу мистецтв, а з 1994 року – завідувача відділом науково-технічної творчості молоді (з 2001 відділ сприяння технічній творчості молоді). Ініціатор та організатор клубів бібліотеки: любителів декоративно-ужиткового мистецтва „Дивосвіт” та клубу з питань профорієнтації молоді „Профі”.

Тел.: 0 (522) 22-66-01

Таратута Наталія Сергіївна, завідувач відділу мистецтв.


Народилася у 1984 році. У 2006 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка, факультет філології та журналістики.

В обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка працювала із 2007 року на посадах: бібліотекаря І-ої категорії, головного бібліотекаря відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді. З 2014 року – завідувач відділу мистецтв.


тел.: 0 (522) 22-77-93


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх