19 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Лекторій „Молодь і право”

З метою правового виховання підростаючого покоління, поширення правової інформації серед молоді, підвищення рівня соціально-психологічної підготовки молоді до самостійного життя у 1999 році, з ініціативи бібліотеки, яка була підтримана Головним управлінням юстиції у Кіровоградській області, управлінням освіти і науки облдержадміністрації, відділом кримінальної міліції у справах неповнолітніх було створено лекторій „Молодь і право”. Планувалось, що діяльність лекторію буде спрямована на учнів державних професійно-технічних училищ м. Кіровограда. Але з часом до заходів лекторію залучились і учні загальноосвітніх шкіл, студентська молодь.
Основними завданнями лекторію є:
- інформування молоді з питань права;
- сприяння подоланню в свідомості окремих представників молоді помилкових поглядів і переконань, негативних звичок поведінки;
- сприяння виробленню навичок правомірної поведінки;
- популяризація літератури з питань права;
- залучення користувачів до бібліотеки.
Заняття лекторію відбуваються в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка, один раз на місяць. Робота лекторію проводиться із залученням фахівців - юристів різного профілю. За 9 років відбулося 80 засідань, які відвідало понад 2,5 тис. осіб.
При складанні програми лекторію, підготовці засідань завжди враховуються потреби молоді. На засіданнях розглядаються питання відображення прав підлітків в статтях законів України, статистика правопорушень молоді у Кіровоградській області, причини формування протиправної поведінки, обговорюються проблеми СНІДу, наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму. Відвідувачам даються поради, як слід себе поводити, щоб не стати жертвою насильства і шахрайства.
Час також вносить свої корективи в планування засідань. До тем, які є актуальними протягом багатьох років, добавляються нові. Зокрема, тема торгівлі людьми, ігрових автоматів, комп’ютерної залежності, телефонного тероризму тощо.
Засідання є різними і за своєю формою. Молодь добре ставиться до відвертої розмови з досвідченими фахівцями, до занять у формі тренінгів, конкурсів. Відвідувачам подобається і така форма, як перегляд відеофільму із коментарями спеціалістів. До кожної зустрічі в бібліотеці оформляється книжкова виставка, готуються огляди літератури.

Ми вдячні за активну і високопрофесійну участь в роботі лекторію спеціалістів відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів, друкованих ЗМІ, легалізації об’єднань громадян та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Кіровоградській області, служби у справах дітей виконавчого комітету Ленінської районної у місті Кіровограді ради, інспекції у справах неповнолітніх Ленінського і Кіровського районів м. Кіровограда, кафедри правознавства Кіровоградського педагогічного університету ім. Володимира Винниченка.

План роботи лекторію „Молодь і право” на 2017 рік.     завантажити

План роботи лекторію „Молодь і право” на 2016 рік.     завантажити

План роботи лекторію „Молодь і право” на 2015 рік.     завантажити

План роботи лекторію „Молодь і право” на 2014 рік.     завантажити

План роботи лекторію „Молодь і право” на 2013 рік.     завантажити

План роботи лекторію „Молодь і право” на 2010 рік.     завантажити

План роботи лекторію „Молодь і право” на 2009 рік.     завантажити


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх