19 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Дивосвіт

Створення клубу

Що об’єднує прихильників декоративно–ужиткового мистецтва, почалося з проведення відеобесіди «Мистецтво степового краю». Потім був цикл зустрічей з майстрами декоративно-ужиткового мистецтва «Знайомтесь: творчо-обдарована людина» з обов’язковими презентаціями їх виставок. Такі зустрічі завжди привертали до себе увагу користувачів бібліотеки, а виставки творчо-обдарованих людей викликали захоплення, робота широко висвітлювалася в засобах масової інформації.
Заходи набули широкої популярності, і в 1999 р. утворилось коло однодумців, яке поєднало як досвідчених майстрів, так і тих, хто тільки пробує власні сили, у клуб „Дивосвіт”.
Декоративно-ужиткове мистецтво призначене для побуту й художнього оформлення одягу та господарських предметів. Воно виникло з любові до рідної землі, навколишнього світу та з потреби не тільки бачити красу, а й творити її власними руками.
Традиційні художні промисли і ремесла – це своєрідна пам’ять народу, яка зберігає його духовний світ. Сьогоднішні майстри поєднали в своїх працях знання і вміння багатьох поколінь майстрів, які передавали і передають молодим.
Кращі представники нашого степового краю завжди приходять з чудовими зразками своїх дивовижних творінь: вишиті сорочки, картини, рушники, серветки, блузки; ажурні, в’язані гачком костюми, серветки, сумки, прикраси; декоративні квіти і яйця, прикрашені бісером; гобеленові ляльки-оберіги, панно; картини з мушлів; писанки.
З часом засідання клубу стали більш різноманітними - проходять у формі виставок-презентацій робіт майстрів та членів клубу, майстер-класів, зустрічей-діалогів. Ці заходи показують, що мистецтво степового краю сягаючи корінням у сиву давнину, знайшло своїх берегинь і сьогодні, які власноруч створюють свій мистецький світ, до якого долучаються і оточуючі.
Гостями клубу за ці роки перебувало дуже багато знаних і шанованих як в області, так і в Україні, майстрів: Жижа Т. І. (керівник театру-студії «Рімо»), Поляруш І. І. (голова творчого громадського об’єднання «Єлисаветградський узвіз»),        
Традиції закладені на перших засіданнях клубу продовжуються і сьогодні.

 

Положення клубу

 1. Загальні положення.

Молодіжний клуб “ Дивосвіт”, далі клуб – добровільна громадська організація, яка створена при Кіровоградській обласній бібліотеці імені О. М. Бойченка на засадах спільних інтересів та справ, взаємоповаги, рівноправності та законності.

 1. Мета діяльності та основні завдання клубу.

Метою діяльності  та основн6ими завданнями клубу є:

 • об’єднання молоді міста Кіровограда з метою популяризації основних видів декоративно-ужиткового мистецтва краю;
 • виховання молоді на національно-історичних традиціях українського народу;
 • залучення юнацтва до занять в гуртках декоративно-ужиткового мистецтва.
 1. Основні функції клубу.

3.1.    Відповідно до мети та головних завдань функціями клубу є:

 • задоволення потреб особистості в саморозвитку та самовихованні;
 • сприянні та здобуття знань, умінь, навичок, які необхідні для заняття декоративно-ужитковим мистецтвом;
 • організація виставок талановитої молоді.
 1. Членство в клубі.

Членом клубу може бути кожна  молода людина віко від 14 років, яка живе, працює чи навчається в місті Кіровограді.

 1. Права та обов’язки членів клубу.

Члени клубу мають право.

 • брати участь в усіх засіданнях клубу;
 • отримувати від клубу всебічну допомогу;
 • вносити пропозиції з метою вдосконалення роботи клубу.

Члени клубу зобов’язані:

 • поважати честь і гідність, права інших членів клубу;
 • відстоювати честь клубу;
 • дотримуватися даного Положення.
 1. Організація діяльності клубу.

Заняття клубу проводяться на базі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва імені О. М. Бойченка.

Клуб працює за річним планом роботи, який передбачає проведення майстер-класів, зустрічей, вікторин, екскурсій тощо.

План роботи затверджується директором Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва імені О. М. Бойченка.


План роботи клубу „Дивосвіт” на 2018 рік     завантажити

План роботи клубу „Дивосвіт” на 2017 рік     завантажити

План роботи клубу „Дивосвіт” на 2016 рік     завантажити

План роботи клубу „Дивосвіт” на 2015 рік     завантажити

План роботи клубу „Дивосвіт” на 2014 рік     завантажити

План роботи клубу „Дивосвіт” на 2013 рік     завантажити

План роботи клубу „Дивосвіт” на 2012 рік     завантажити

План роботи клубу „Дивосвіт” на 2010 рік     завантажити

План роботи клубу „Дивосвіт” на 2009 рік     завантажити


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх