19 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Доблесть

Розуміючи, що однією із головних складових національного виховання є патріотичне виховання, у бібліотеці з 2000 року діє клуб із військово-патріотичного виховання допризовної молоді „Доблесть”.
Організатором роботи клубу і його натхненням протягом 7-ми років була провідний соціолог бібліотеки Прядко Ольга Вікторівна.
Із 2005 року клуб „Доблесть” працює при відділі популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді, продовжуючи традиції його засновників.
Із метою активізації діяльності клубу, проведено маркетингову розвідку щодо виявлення юнаків допризовного віку серед загального читацького контингенту. Вивчено їхні проблеми, потреби та інформаційні запити.
Сьогодні набувають актуальності такі завдання:
- надання інформаційної підтримки допризовній молоді;
- виховання молоді на національно-історичних та патріотичних традиціях українського народу;
- вивчення історії України та її Збройних Сил;
- підвищення рівня морально-психологічної підготовки юнаків до служби в армії;
- піднесення престижу професії військовослужбовця та формування у молоді позитивного ставлення до служби в армії;
- допомога у визначенні життєвих орієнтирів, формування знань і навичок про здоровий спосіб життя,;
- популяризація видань відповідної тематики.
Саме з таких напрямків і проводиться робота клубу. Засідання проходять у формі відвідування майбутніми воїнами військових частин, де юнаки зустрічаються із солдатами та офіцерами. Частими гостями клубу є: колишні військові – учасники бойових дій і ті, хто працює за контрактом, ветерани Великої Вітчизняної війни, лікарі, психологи, офіцери виховних відділів військових частин міста Кіровограда. Вони розповідають юнакам, яким саме повинен бути сучасний захисник Вітчизни і як себе потрібно готувати до цього почесного обов’язку.
На засіданнях клубу «Доблесть» ми намагаємося створити таку психологічну атмосферу, яка сприяла б розвитку духовно здорової, інтелектуально розвиненої особистості. Особистості, яка вірить у свої можливості, світле майбутнє, добро і справедливість.
Членами клубу є учнівська та студентська молодь, яка виховує в собі почуття власної національної гідності, прагне сповідувати закони лицарської честі.
Отже, за допомогою комплексного використання різних форм і методів у патріотичному вихованні, молодь вчиться приймати свідомі рішення, аналізувати й оцінювати різноманітні життєві ситуації, цінувати права людини, бути готовими до захисту своєї держави.

Положення

Про клуб із військово-патріотичного виховання допризовної молоді.

Загальні положення

1.1 Засновником клубу із військово-патріотичного виховання допризовної молоді «Доблесть» (далі клубу) є Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М. Бойченка та військова частина А 0680
2. Мета діяльності та основні завдання клубу
2.1. Метою діяльності та основними завданнями клубу є:

надання інформаційної підтримки допризовній молоді;
виховання молоді на основах національно-історичних і патріотичних традиціях українського народу, вивчення історії України та її Збройних Сил;
  • підвищення рівня соціально-психологічної підготовки юнаків до служби в армії;
  • піднесення престижу професії військовослужбовця та формування у молоді позитивного ставлення до служби в армії;
  • допомога у виборі життєвих орієнтирів та збагачення знань про здоровий смосіб життя;
  • популяризація видань відповідної тематики.

3. Основні функції клубу
3.1. Відповідно до мети та основних завдань, функціями клубу є:

  • надання допомоги особистості для саморозвитку та самовиховання;
  • допомога у здобутті знань, умінь, навичок, які необхідні для полегшення адаптації молодої людини під час проходження військової служби;
  • формування у молоді патріотичних почуттів, поваги до історичного минулого та любові до своєї Батьківщини.

4. Членство в клубі
4.1. Членами клубу є учнівська та студентська молодь віком від 14 до 18 років.
5. Організація діяльності клубу
5.1. Робота клубу ведеться із залученням фахівців управління освіти та науки облдержадміністрації, із військовими частинами, навчальними закладами, творчими, просвітницькими та ветеранськими організаціями.
5.2. Заняття клубу проводиться на базі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка та у військових частинах міста.
5.3. Клуб працює за річним планом роботи, який передбачає проведення екскурсій, лекцій, зустрічей, бесід, перегляд відеофільмів.
5.4. Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М. Бойченка спільно із військовою частиною А 0680 вирішує питання, які сприяють поліпшенню роботи клубу.
6. Матеріально-технічна база, кошти та фінансово-господарська діяльність.
6.1. Діяльність клубу фінансується за рахунок надходжень, що не суперечить чинному законодавству.
6.2. Розпорядком коштів є керівництво клубу.
7. Управління.
7.1. Керівник клубу – завідувач відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді Р.М. ТвердоступУ зв'язку з реформуванням Збройних Сил України відбувається скорочення чисельності військовослужбовців та перехід їх на службу за контрактом. Тому, починаючи з 2013, діяльність бібліотеки з військово-патріотичного виховання молоді відбувається в іншому форматі.План засідань клубу із військово-патріотичного виховання допризовної молоді «Доблесть» на 2010 рік     завантажити

План засідань клубу із військово-патріотичного виховання допризовної молоді «Доблесть» на 2009 рік     завантажити


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх