19 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Комплектування і зберігання фондів

На відділ покладено відповідальну місію: повно і якісно комплектувати фонд бібліотеки новими документами для задоволення інформаційних, освітніх, дозвілевих потреб молодих користувачів.

З цією метою невеликий колектив відділу – 3 працівника, здійснює роботу із відбирання, замовлення, обліку та обробки нових надходжень літератури. За даними Книжкової палати імені Івана Федорова в Україні в рік видається більше 20 тисяч найменувань книг, брошур. Вибрати із цієї великої кількості назв найкраще, найцікавіше для молоді – ось в чому полягає робота відділу комплектування. Щорічно до фонду бібліотеки надходить близько 5 тисяч примірників документів на різних носіях інформації та передплачується понад 150 назв періодичних видань.

Для того, щоб користувачі могли легко орієнтуватися у великому просторі бібліотечних фондів, відділом ведеться довідковий апарат: алфавітний, систематичний каталоги. Також ведеться електронний каталог книг на нові видання (з 2001 року), за яким здійснюється пошук за будь-якими параметрами:автором, назвою, видавництвом, серією, персоналією, ключовим словом, тощо. З 2002 року відділ здійснює ретроконверсію карткового каталогу в електронну форму.

Основний фонд бібліотеки зосереджений в книгосховищі відділу, і співробітники за лічені хвилини можуть знайти будь-яку книгу і запропонувати її користувачам через відділи обслуговування. Книги, що відсутні в фонді бібліотеки, можна замовити через міжбібліотечний абонемент.

Відділ збирає фонд видань з автографами авторів, письменників-земляків, краєзнавців, інших відомих людей, які дарують бібліотеці книги. Цей фонд є гордістю нашої бібліотеки і на сьогодні налічує понад 300 примірників видань.

Запрошуємо Вас, шановні користувачі, до співпраці. В бібліотеці з 1998 року щорічно проводиться акція «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ!»

Сподіваємося, що фонд нашої бібліотеки принесе Вам задоволення, користь та інтелектуальне збагачення.

Чекаємо на Вас!


Завідувач відділом Тетяна Яськів, тел.(0522) 22-66-87, e-mail : komplektkoub@yandex.ru


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх