19 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Відділ сприяння технічній творчості молоді

Відділ сприяння технічній творчості молоді (відділ науково-технічної творчості молоді) створено у квітні 1989 року. У 2001 році відділ реорганізовано: на його базі було створено два відділи - відділ сприяння технічній творчості молоді (СТТМ) та відділ автоматизації та комп’ютерних технологій (АКТ).

Пріоритетним напрямком в обслуговуванні користувачів відділу є популяризація літератури з питань науково-технічного прогресу, технічного переобладнання підприємств на основі комплексної автоматизації і механізації виробництва, впровадження новітніх технологій у всі сфери людського життя.

Бібліотечний фонд відділу складає понад 7,0 тис. одиниць: книги, періодичні видання, документи на електронних носіях. Відділ отримує понад 30 назв періодичних видань, що висвітлюють питання радіотехнічних, комп’ютерних технологій, рукоділля, моделювання одягу, дизайн, автомобілебудування, технічну творчість юних.

Відділ має власні бази даних, створення яких розпочато у 2001 році: БД „Статей з періодичних видань”; БД користувачів відділу та БД відеофільмів.

Завітавши до відділу СТТМ, користувачі бібліотеки мають можливість отримати додаткові послуги: переглянути відеофільми (літературні екранізації, тематичні передачі за навчальними програмами); скористатися послугами ксерокопіювання.

Відділ СТТМ тісно співпрацює з навчальними закладами міста різних рівнів та бібліотеками при них, позашкільними установами та організаціями для дітей та юнацтва (обласним центром науково–технічної творчості учнівської молоді, Кіровоградським територіальним відділенням Малої академії наук, міською станцією юних техніків, обласним Центром дитячої та юнацької творчості тощо), видавництвами, театрами, модельними агентствами, соціальними службами, засобами масової інформації, окремими громадянами міста Кіровограда.

Масові заходи є невід’ємною частиною роботи відділу з користувачами. Зокрема, відеоподорожі, тематичні відеогодини, зустрічі, відкриті двері навчальних закладів міста, конкурси, вікторини, виставки робіт користувачів та їх презентації та інше.

Тісна співпраця поєднує відділ СТТМ і військові частини міста. На замовлення військовослужбовців проводяться огляди та перегляди документів з фонду відділу, перегляди відеофільмів, тематичні відеобесіди, музичні відеогодини, відеоподорожі, заходи з циклу „Край , в якому ти служиш”.

При відділі діють клуби за інтересами: з 1998 року - любителів декоративно-ужиткового мистецтва „Дивосвіт”, з 2008 року - профорієнтаційний клуб „Профі”.


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх