19 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Відділ абонементу

З моменту створення відділу (1978 р.) його працівникам вдалося зібрати багатий фонд книг та періодичних видань, який на сьогодні налічує понад 36,0 тис. примірників, для задоволення найрізноманітніших запитів юнаків та дівчат з усієї Кіровоградщини.

Робота відділу спрямована на якісне обслуговування користувачів: саме особистість користувача, його запити, інтереси та уподобання є головними і визначальними при організації роботи відділу. Щорічно працівники відділу надають послуги 4,5 тисячам користувачів, серед яких 70% - студенти місцевих вузів, а решта – учні шкіл міста Кіровограда, працююча молодь.

У відділі вже стало традицією організовувати книжкові виставки, проводити огляди літератури, присвячені державним та народним святам і звичаям. Особлива увага приділяється популяризації літератури до визначних дат, ювілеїв письменників та поетів як України, так і рідного краю. Зокрема, цикли заходів до дня народження: Т. Шевченка, І. Франка, Л. Українки; до Дня української писемності та мови, до Дня козацтва та ін.

Завдяки тісній співпраці з обласною організацією Національної спілки письменників України, обласним літературним об’єднанням «Степ» постійно організовуються зустрічі користувачів з письменниками-земляками. Серед почесних гостей відділу – письменники та літературознавці: В.Бондар, В. Погрібний, Г. Клочек, Д. Танський, І. Горовий, А. Курганський, А. Корінь, О. Полєвіна, А.Каретний. Саме в стінах нашої бібліотеки вперше презентували свої книги Василь Бондар, Анатолій Каретний, Наталія Купчинська, Гарій Войченко.

При відділі з 2002 року діє молодіжний літературний клуб „Ліра”. Об’єднує він старшокласників, студентів, працюючу молодь.


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх