19 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Увага! Ретро-виставка!


Книжкова ретро-виставка "Улюблені книги наших батьків" запрошує читачів не тільки ознайомитися із запропонованими книгами, але й стати активним учасником її створення. Для цього необхідно запитати своїх батьків про улюблені книги їх дитинства та юності, відшукати на бібліотечних полицях саме ці книги та доповнити дану виставку. Почитаємо і ми. Почитаємо?


«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»


З 25 травня у відділі сприяння технічній творчості молоді діє виставка творчих робіт старшокласників Кіровоградської області, що відображає прагнення нашої молоді зробити власний внесок у світ техніки та декоративно-ужиткового мистецтва. Роботи для виставки надано КЗ «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

Усі роботи виготовлено з одного матеріалу – дерева, але яке яскраве їх розмаїття! Тут і військова техніка: літаки, танки, гармати, і космічні літальні апарати, і вишукана карета, і мереживні дошки та підсвічники… А який чудовий автотрейлер, що перевозить легкові автомашини!

Виставка діятиме протягом червня-липня. Запрошуємо всіх бажаючих.


Світ натхнення та краси


Із 16 до 30 травня 2018 року у відділі мистецтв діє виставка творчих робіт студентів фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Світ натхнення та краси», присячена українській вишивці.

Вишивка – один з масових і найбільш улюблених видів народного мистецтва. Вона є складовою частиною народного костюма, активно використовується в сучасному одязі, надаючи йому своєрідності і неповторності. Вишиті вироби органічно увійшли до побуту людей, прикрасили сучасний інтер`єр.

На виставці «Світ натхнення та краси» представлені вишиті рушники, дитячі сорочечки, вишита краватка, картина, вишита бісером та творчі вироби.

Запрошуємо бажаючих відвідати виставку!!! (відділ мистецтв, ІІ поверх)


Пробудження весни


Із 19 квітня до 10 травня 2018 року у відділі мистецтв діє виставка творчих робіт Наталії Юрченко «Пробудження весни». На виставці представлені жіночі прикраси ручної роботи, виготовлені з різних матеріалів: тканини, дерева, скла, бісеру, кольорової вовни.

Створення прикрас – це хобі Наталії, яким вона займається близько семи років. Захоплення прикрасами розпочалося з того, що доньці в дитячий садочок для святкового ранку треба було гарно оздобити костюм. Сьогодні Наталія виготовляє сережки, кольє, брошки, браслети, оздоблює пояси.

На створення прикрас витрачається багато часу, але в кожну річ авторка вкладає душу та постійно вдосконалює свою техніку.


Творчість сильних духом


Мистецтво і творчість не знають фізичних чи розумових меж. Діти з обмеженими можливостями просто малюють, розвиваються, створюють чудові поробки, дивуючи оточуючих та змінюючи світ.

У відділі сприяння технічній творчості молоді з 9 по 30 квітня діє виставка творчих робіт учнів НВО «Спеціальна школа №1» - ДНЗ під назвою «Творчість сильних духом». Ми вже давно співпрацюємо з учнями цієї школи, бо незважаючи на вади здоров’я там навчається талановита молодь. Цього разу представлені роботи в техніці печворк, тістопластика, об’ємна вишивка, картини з природних матеріалів тощо. Це справжні витвори мистецтва, що вражають своєю самобутністю та неповторністю.

Мета виставки – показати творчі здобутки дітей-інвалідів, а також привернути увагу громадськості до проблем цієї категорії молоді. Сприяти розвитку творчої ініціативи дітей з особливими потребами, і що важливо – сформувати в оточуючих толерантне ставлення до них. Це такі ж діти, як і в інших школах, а в чомусь навіть кращі, бо незважаючи на свої недоліки, вони вдосконалюються, майструють, дарують людям свої посмішки, не тримають в собі зла. Адже кожному з нас потрібно відчувати підтримку, знати, що ти не один у цьому світі.

Сподіваємось, що виставка творчих робіт приверне суспільну увагу до цих маленьких героїв.


Солодкий світ флористики


Із 27 березня до 12 квітня 2018 року у відділі мистецтв діє виставка творчих робіт Олени Пророк «Солодка флористика». Олена працює вихователем у дитячому садочку, створення подарунків із цукерок – це хобі, яким дівчина займається більше чотирьох років.

Олена виготовляє оригінальні подарунки із цукерок – святкові букети, кораблі, декоративні ліхтарики, сумочки зі схованками для подарунків, оздоблює цукерками сукні ляльок.

Для оздоблення виробів майстриня, крім гофрованого паперу, використовує кольорові стрічки, намистини, мереживо, фатин.

Залежно від складності роботи, на виготовлення одного виробу витрачається від однієї до п’ятнадцяти годин.

Запрошуємо бажаючих відвідати виставку!!! (відділ мистецтв, ІІ поверх)


Роду нашого обереги


Запрошуємо переглянути виставку творчих робіт студентів фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Роду нашого обереги».

Виставка діє з 15 до 22 лютого 2018 року (ІІ поверх, відділ популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді).


2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх