27 ТРАВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 |2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

“Подорож вулицями старого міста” – перший пішохідний квест на знання архітектурної спадщини Кропивницького


25 травня наша бібліотека перетворилась на одну з локацій першого розважально-просвітницького квесту на знання архітектурної спадщини Кропивницького “Подорож вулицями старого міста”, організатором якого стали фахівці Управління містобудування та архітектури міської ради міста Кропивницький. Учасниками квесту стали учні Навчально-виховного комплексу «Колегіум».

Бібліотекарі підготували цікаву екскурсію книгозбірнею, в рамках якої школярі познайомились з історією будівлі бібліотеки, побачили архітектурне оздоблення приміщення та почули цікаві легенди.

дивитися фоторепортаж

Архітектурні скарби Криму


З метою поширення інформації щодо культурної та історичної спадщини Кримського півострова, що знаходиться на Півдні України, 22 травня працівниками відділу мистецтв для учнів ЗОШ №4 було проведо віртуальну мандрівку «Архітектурні скарби Криму».

Крим – перехрестя культур багатьох народів, які в різні століття тут проживали. Саме це й визначило багатство архітектурної спадщини півострова: від печер до античних міст та творінь палацово-паркової архітектури. На заході йшлося про архітектурні пам’ятки, які відомі не лише в Україні, але й далеко за її межами.


День Європи


Не перший рік поспіль Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка приєднується до загальноміського святкування Дня Європи в Україні. В 2018 році це свято припало на 19 травня. Урочистості розпочалися на площі Героїв Майдану, де учасники заходу виконали державний гімн та гімн Європейського Союзу. Опісля пройшли ходою до Ковалівського парку.

У парку було облаштоване Європейське містечко. Тут можна було ознайомитися із культурою та традиціями країн Європи, спробувати національні страви, взяти участь в арт-майстернях, конкурсах, квестах.

Крім того, присутнім запропонували переглянути концерт за участю вихованців обласного центру дитячої та юнацької творчості та представників національних діаспор області.

Працівниками бібліотеки була оформлена книжкова виставка «Дізнайся про Європу більше» та проведено майстер-клас з арт-розпису.