18 ЛЮТОГО 2018

Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 |2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

«Гуляння на Масляну: Розгуляй-четвер»


Весело, душевно та смачно відзначили Масляну в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Масляна вже стала одним з найулюбленіших свят в нашій книгозбірні, саме тому гуляння завжди збирають велику кількість гостей. Цьогорічне свято не стало винятком – до пізнього вечора в бібліотеці співали, танцювали та створювали різноманітні поробки.

Чудову художню програму для кропивничан підготувала Карлівська філія Соколівського сільського будинку культури об’єднаної територіальної громади Соколівської сільської ради. Аматорський вокальний колектив «Мальви» виконав народні пісні, зокрема й про Масляну. Та найбільш захопливою була театральна постановка мультфільму «Жив був пес» від аматорського театрального колективу «Відродження». Актори настільки майстерно відтворили цей мультфільм, що в залі стояв неймовірний сміх. Після вистави глядачі казали, що інсценізація вийшла навіть кращою, ніж екранна версія.

Також на відвідувачів чекали пісенні сюрпризи від вихованців Центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Ведучими цьогорічної Масляної стали чудові блазні – актори молодіжного театру «Палата №6», які разом з колоритною «Бабою Мороз» весну зустрічали веселими конкурсами та розвагами. Глядачі і млинцями смакували з зав’язаними очима, і по крижинкам «річку» переходили, і в «Млинцевій» естафеті участь брали.

А ще не обійшлося без традиційних майстер-класів, спортивних розваг та звісно ж частування смачними млинцями.

Масляна – веселе ситне свято і ми бажаємо усім, хто ще не встиг його відсвяткувати, обов’язково насмажити млинців та разом з рідними й друзями гарно посмакувати.

дивитися фоторепортаж

Благодійний розпродаж під час Масляної


Вже стало доброю традицією в рамках бібліотечних заходів проводити благодійні акції заради підтримки бійців, що знаходяться в зоні АТО. Не стало винятком і святкування Масляної.

Під час проведення святкових заходів відбувся благодійний розпродаж, який був організований спільно з волонтерами громадської ініціативи «Армія SOS. Кіровоград», за підтримки кропивницької художниці Світлани Хавроненко. Завдяки всім, хто долучився до акції, вдалося зібрати 636 грн.

Дякуємо всім небайдужим кропивничанам!!!

дивитися фоторепортаж

«Не все котові Масляна»


Протягом тижня в бібліотеці проводжали зиму, ласували млинцями та розважались.

У вівторок, який за народними звичаями дарував "зігриши" – зимові розваги, на розважально-пізнавальну програму "Масляна весну закликає" завітали студенти Кіровоградського будівельного коледжу. Хлопці дізнатися про традиції свого народу, поласувати млинцями та спалити зайві калорії.

В середу – на "ласунку", день коли теща запрошувала зятя на млинці та вареники, досхочу порозважались учні НВО №6.

Щоб провести зиму учні Кіровоградського колегіуму завітали до книгозбірні в п`ятницю! Робили це за допомогою веселих розваг та ігор, які залишили нам в спадок наші предки.

В народі вірять, що якщо проведеш зиму весело, то повертатись вона вже не захоче. Сподіваємось, що тепер весна остаточно вступить у свої права!

дивитися фоторепортаж дивитися фоторепортаж

Здоров`я – найцінніше, що є у людини


З 12 до 16 лютого в школах міста проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Найбільше багатство – здоров`я». Бібліотека також долучилася до проведення заходів, присвячених популяризації здорового способу життя. Зокрема, у відділі популяризації книги було оформлено книжкову виставку «Бути здоровим – престижно».

Життя і здоров`я – найцінніше, що є у людини. Це дійсно так, адже це безцінний дар, отриманий кожним із нас від природи. Щоб розповісти молоді, як зберегти своє здоров`я, розширити їх знання про шкідливі звички, бібліотекарі відділу популяризації книги провели валеологічні ігри: для учнів ЗОШ № 14 – «Крок за кроком до здоров`я», для учнів Назарівської ЗОШ – «Бути здоровим просто».

Коли людина здорова, то вона весела, красива, сильна, витривала, смілива і може працювати, навчатись, робити те, що їй до душі. Бути здоровим допоможе дотримання режиму дня, заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі та правильне харчування. Пагубний вплив на здоров`я мають шкідливі звички, яких краще уникати.

Під час заходу учасники, виконуючи вправу «Асоціація», називали, що для них значить бути здоровою людиною; продовжували вислови на тему «Здоровий спосіб життя»; брали участь у грі «Запитання – відповідь»; створювали листівку «Ні» шкідливим звичкам».

Разом дійшли до висновку, що наше здоров`я у наших руках і його слід берегти.

Під час чергового заняття «Збережи своє здоров`я», в рамках бібліо проекту Life safe (Подбай про свою безпеку), учні ЗОШ № 14 зустрілися з фахівцями служби порятунку, дізналися як надавати першу долікарську допомогу: пригадали види кровотеч та як надати першу допомогу при переломах, вивихах та інших непередбачуваних ситуаціях. На прикладі вчилися зупиняти артеріальну кровотечу.

Бібліотекарі провели із слухачами вправи «Запитання – відповідь», «Що для мене здоров`я?». Також до віртуального кошика школярі викинули погані звички, що заважають вести здоровий спосіб життя.

Наприкінці заходу рятувальники пригадали правила поведінки біля водоймищ зимою та роздали листівки «Будьте обережні на льоду!».