12 ГРУДНЯ 2017

Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua

2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Символ року 2018


8 грудня, в рамках клубу «Дивосвіт», відбувся майстер-клас по виготовленню м`якої іграшки – символу Нового 2018 року.

До свята прийнято дарувати подарунки, а найкращий – виготовлений своїми руками. Господинею 2018 року за східним календарем буде жовта земляна собака – створіння вірне, працьовите, поважає справедливість.

Для виготовлення м`якої іграшки були використані різноманітні види тканин, наповнювач. Виріб шився вручну, за допомогою викрійок. Хлопці та дівчата, студенти ДНЗ «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування», активно розпитували, як переводити викрійки на тканину, як правильно обробляти шви на іграшці, в якому порядку зшивати. Тому новорічні символи вийшли дуже симпатичними, різноманітними і вдалими.

дивитися фоторепортаж

Права та обов`язки


7 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права в книгозбірні відбулася чергова зустріч із офіцерами патрульної поліції.

Під час тренінгового заняття «Конвенція ООН про права дитини» учасники дізналися, що Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародним правовим документом обов`язкового характеру. Він складається з 54 статей, в яких йдеться про права осіб віком від народження до 18 років. До них відносяться право на життя, на піклування, на медицину, на освіту та ін. Проте не слід забувати, що поряд із правами необхідно знати і обов`язки, такі як: вчитися, берегти своє здоров`я, поважати думку інших тощо.

Школярі гімназії-інтернат-школи мистецтв долучилися до Марафону написання листів – міжнародної правозахисної акції Amnesty International.

дивитися фоторепортаж

Всесвітній тиждень коду 2017


4 грудня в рамках Тижня Всесвітнього кодування учні ВПУ №9 взяли участь в інтерактивній лекції "Біоміметика: запозичення досвіду у природи", під час якої дізналися про пристрої, прилади, механізми та технології, ідеї і основні елементи яких запозичені з живої природи.

Під час практичних занять учасники відчули себе «попелюшками», розбираючи клавіші комп’ютерних клавіатур за їх призначенням – системні, функціональні, алфавітно-цифрові та клавіші керування курсором; працювали дешифраторами та намагалися запрограмувати робота на проходження певної дистанції.

дивитися фоторепортаж

Знавці права


6 грудня (до Всеукраїнського тижня права) в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся брейн-ринг «Знавці права», учасниками якого стали вихованці КЗ «Дитячий будинок «Наш дім».

Захід проводився спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області, працівники якого були членами журі.

Учасники брейн-рингу «Знавці права», після ознайомлення із правилами гри, розділилися на дві команди – «Закон» та «Феміда».

Під час проведення конкурсів, гравці відповідали на запитання, коментували фрагменти з мультфільмів та визначали, які права героїв порушувалися; із переліку запропонованих варіантів визначали, що є обовязками, а що – правами; коментували ситуації із життя, в яких порушувалися права людини, а також писали правовий диктант.

За результатами восьми конкурсів перемогла дружба – учасники команд «Закон» та «Феміда» набрали однакову кількість балів.